ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Šatní skříň

Šatní skříň

Šatní skříň na zakázku

Šatní skříň a v tomto případě i botníková skříň se zrcadlem. Šatní skříň byla vyrobena přesně dle požadavků klienta. Ať už prostorově, tak i uložením věcí které potřeboval na dané výšky a šířky. V tomto menším bytě je taková šatní skříň jako jeden z mála úložného prostoru. Skříň je vyšší než- li standardní – pro spojení a zvětšení obývacího pokoje byla osazena zrcadly. Podhled tvoří snížený strop, který je od krajů uskočen a podsvícen. Rozzáří tak pasivně celou místnost a ve spojení s zrcadly tvoří zvětšení prostoru.

Šatní skříň a botníková skříň

Šatní skříň je vyrobena z kvalitního lamina značky Egger. Zrcadla v posuvných dveřích šatní skříně jsou podlepena bezpečnostní fólií pro zpevnění. Dveře šatní skříně jsou vyrobena z kvalitních ALU profilů a tlumeným dojezdem. Nemusíte se tak bát, že dveře při zavření narazí na kraj. 

Korpus skříně se závěsným a zásuvkovým systémem je nezávislá na posuvných dveřích šatní skříně. Dveře jsou schopny vyrovnat drobnou nerovnost podlahy vs. boční zeď. Dokonce i výškovou nerovnost díky skvělému systému seštelování. Nemusí se tak v tomto případě dělat vlastní rám šatní skříně, který by ji masivně zvýraznil, což v tomto případě je nežádoucí.

Vnitřek úložného prostoru je dle přání a potřeb zákazníka. Výsuvný systém kvalitních zásuvek s tlumením od značky Hettich dodává možnost uložení spodního prádla a jiného neskladného oblečení a doplňků. Policový systém na složené prádlo, ručníky, povlečení a jiné. Pro možnost zavěšení je zde pak závěsné tyče s rozdílnou výškou nad policí pro košile, trička, bundy. Pro vyšší oblečení jako šaty, vysoké bundy se zde také myslelo a to vyšším prostorem mezi policí a danou šatní tyčí. Horní část je otevřená přes všechny tři prostory. Například na kufry, lyže, či nějaké další objemnější a delší věci.

Šatní skříň a botníková skříň

Pro botníkovou skříň jsme využili malého, ale vysokého výklenku u vchodu. Vytvořila se tak mělká skříň, která vyšla akorát na délku bot a je tak krásně přehledná. Jako dveře se použilo zrcadlo a drobné moderní úchytky. Takové uložení bot je snem každé ženy a často se dnes na takovou potřebu zapomíná.

Zákazníci jsou tak velice spokojeni a přejeme mnoho krásných dnů v novém bydlení.

Pokud si přejete a plánujete také uložení Vašeho oblečení, či jiných věcí šatní skříň je to pravé. Nehváhejte se na nás obrátit a domluvit si schůzku. Navrhneme, vyrobíme přímo dle Vašich potřeb. Kontakt, adresa a otevírací doba je ZDE.

Odeslat