ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Výroba kuchyní

Výroba kuchyní

Výroba kuchyní na míru

Výroba kuchyní vždy začíná u nás na studiu v Brně. Zde Vám na základě přinesených rozměrů vytvoříme návrh Vaší nové kuchyňské linky. Na domluvené schůzce zjistíme potřeby, možnosti prostorové a Vaše požadavky. Vybereme z mnoha dekorů, které máme vystavené v naší prodejně hlavně značek Senosan,Egger a Kronospan.

Výroba kuchyní není jednoduchá a je potřeba se zamyslet nad mnoha aspekty. Kdo bude v kuchyni vařit, kolik osob naráz, jaké je osvětlení, požadavky na úložný prostor, na pracovní plochu. Dále také na cesty potravin od donesení z obchodu, až po vydělání z lednice- opláchnutí, porcování až k varné desce. Dále také, jestli chceme rozlišovat plochy na masné a zeleninové. Z jakého materiálu bude dřez, jak velký, s vaničkou, či bez? My dodáváme dřezy a baterie značek Schock a Franke.

I ve spotřebičích je důležité vybrat správně. Dodáváme kvalitní spotřebiče značek Electrolux, AEG, Whirlpool, Baucknecht. Pak už je to jednoduché, jelikož spotřebiče dodáváme, montujeme a zapojíme.

Výroba kuchyní na míru Brněnskou firmou

Výroba kuchyní je u nás v České Republice a to v Brně. Vyrábíme a montujeme do celého širokého okolí. Třeba výroba kuchyní na obrázku byla do Brněnského paneláku. Sáhli jsme se zákaznicí po kontrastu dřeva a bílé. Dřevo, jelikož spodní část se bude častěji udržovat a vrch v bílém lesku pro dodání světla a designu.

Jelikož okno bylo blízko rohu, nevešla by se klasicky hluboká skříň. Zde se vytvořila méně hluboká skříň, ale aby nebyly skoky v linii, tak horní skříně se udělaly hlubší spolu s pracovní deskou. Vzniklo z toho pak krásné zarovnání hluboké skříně s horníma a to vše podpořeno lištováním zařezávaném na místě v dekoru tmavého dřeva.

Pro dosazení kontrastu se použily spotřebiče v černé barvě a skleněné pozadí kaleného skla kávové barvě.

Tato kuchyňská linka vnikala od začátku u nás na prodejně a postupným pilováním se dosáhlo konce a spokojené zákaznice, která nyní vaří spokojeně v nové krásné kuchyňské lince.

Výroba kuchyní

Výroba kuchyní není naším jediným cílem. Provádíme návrhy a realizace veškerého nábytku od vestavěných skříní, dětské pokoje, ložnice až po kanceláře a prodejny.

Vyrábíme jen z nejkvalitnějších materiálů a kování- a to s pomocí našich truhlářů s dlouholetou zkušeností. To vše s profesionálním a příjemným přístupem ke každému zákazníkovy a za nejnižší možnou cenu.

Zde je odkaz na adresu, kontakty a otevírací dobu naší prodejny.

Odeslat