ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Vestavěná skříň

Vestavěná skříň

Vestavěná skříň do paneláku

Většina prostorů v panelových i ostatních bytech je členitá a prostorově nevýhodná pro sestavování koncepce menších skříní a vyšších skříní. Limutující jsou nejen křivé podlahy a nerovné zdi, ale i omezený prostor bytů. Proto vestavěná skříň je nejlepším řešením. V tomto případě zvolil zákazník vestavěnou skříň podél celé zdi místnosti (cca 4m) a tím vyřešil většinu úložného prostoru potřebného pro celou rodinu. Tím, že je skříň po celé šířce pokoje není nijak opticky narušen prostor, spíše naopak. Zrcadlo které je na jednom ze tří posuvných dveří zvětšuje oticky prostor. Jelikož měla zákaznice obavy o rozbití zrcadla, které se běžně využívá. Bylo u vestavěné skříně použito MDF deska Senosan se zrcadlovou povrchovou úpravou. Tato úprava má stejné zrcadlení jako skleněné zrcadlo, ale není šance ji rozbít. Nebudete tak mít neštěstí v podobě střepů ze zrcadla ani šanci na nějaký úraz.

 

 

Vestavěná skříň

Členění vestavěné skříně je řešené širší prostřední částí dveří se zrcadlovou plochu, za kterou je část na oblečení zavěšené na věšácích a po stranách užší prostorem s policemi. Jak již jsem psal panelové domy jsou známé nepřesností podlah a zdí. Je zde použito lištování ze stran a stropu, které je na míru přesně nařezáno a tím tyto nepřesnosti schovány. Spodní část je na nastavitelných nožičkách pomocí kterých se dosáhlo přesné roviny a schovány za spodní soklovou lištu, která je též nařezaná na míru.

Vestavěná skříň

Dříve vstupní hala prezentovala materiální status rodiny, byla to výkladní skříní domu. Tato funkce dnes již není prioritní, ale vzhled vstupu do domova nelze zanedbávat. Vstupní hala by měla navodit atmosféru a souznít se stylem interiéru celého bytu. Dnes vestavěná skříň není jen prvkem vstupní haly- předsíně, ale řešením úložného prostoru i jednotlivých pokojů. Vestavěná skříň sice zúží prostor pokoje, ale naopak není pak potřeba mít v pokoji, či ložnici další komody a skříně, které by tvořily narušení celkového vzhledu pokoje o další hluchá místa a rohy. Vestavěná skříň je velkým prostorem pro uložení oblečení a dalších potřeb pokoje a v případě zrcadlových dveří nám zapůsobí i efekt zvětšení prostoru. Jen ve spacích prostorech by jsme se měli zrcadlům co nejvíce vyhnout- hlavně při nasměrování na postel, či spací část.Použitím posuvných dveří můžeme vytvořit i předěl prostoru a vytvořit tak velice oblíbenou šatní místnost. Tahle varianta je poslední dobou velice oblíbená. Ubere sice větší část plochy bytu/domu, ale tvoří vzdušnou a přehlednou část pro vaše oblečení. Hlavně ženy ocení přehlednost při volbě oblečení a rychlého uložení po praní.

Vestavěná skříň

Vestavěná skříň na zakázku (vestavěná skříň na míru) je dnes neodmyslitelnou součástí každého domova a nejlepší varianta velkého a přehledného místa. Tvarem se při výrobě na zakázku přizpůsobují zákazníkovi a možným prostorům. Dvířka mohou být kombinací otvíravých i výklopných a nebo a to ve velké většině posuvná. Základem posuvných dveří je rám a pojezdová část. Pro vzhled dveří je mnoho variant, ať už s dekorem dřeva či barev a nebo kombinací barevných skel, zrcadla, barevných skel s motivy. Obvodové, nebo vnitřní materiály je také různě barevně kombinovat s dveřmi. Rám je hliníkový různých tvarů úchytů a povrchových úprav rámu.

Vestavěná skříň

Uložení vestavěných skříní je také dle přání a požadavků zákazníka vzhledem na požadavek, jaké věci je potřeba uložit. Základním prvkem jsou police, šatní tyče, drátěné výsuvné koše, vnitřní zásuvky, ale i důmyslnější vybavení a tím například sklopné šatní tyče, výsuvné držáky bot, kalhot, vázanek, uložení na příslušenství k vysavači, sklopné prkno na žehlení. Dokonce i výsuvný jídelní stůl se dá schovat do skříně pokud je prostor opravdu malý. Dále pak vnitřní osvětlení technologií LED ať už na vypínač, či automatické rozsvícení/ zhasnutí. Zde je smysluplně popsán i systém rozměrů a podstaty skříní.

Naším cílem je pro Vás vždy vytvořit co nejlepší využití úložného prostoru a i vzhledem co nejvíce zakomponovat do interiéru. Na našem interiérovém studiu v Brně si nejen tento systém můžete prohlédnout, ale jsme schopni Vám skříň zvizualizovat v programu a promítnou v zadaném prostoru, který představuje vaši místnost, do které by byla vestavěná skříň určena.

Na našem studiu v Brně si můžete detailně prohlédnout příklad vestavěné skříně, případně vzorky barev a dekorů. Rádi Vás zde uvítáme, případně zodpovíme dotazy. Pokud by jste již měli zájem o konzultaci- zde v kontaktech si můžeme spolu domluvit schůzku po telefonu, či emailu.