ÚVODNÍ STRÁNKA

Český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru

♦ Návrhy, vizualizace kuchyní a interiérů ZDARMA

♦ Dopřejte si nejvyšší kvalitu za nejnižší možnou cenu

NAŠE PRODEJNA


Cejl 72 Brno

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Kuchyňská linka na míru bílá lesk

Kuchyňská linka na míru bílá lesk

Kuchyňská linka na míru bílá lesk

Kuchyňská linka bílá lesk jsme navrhli tak, aby vystihovala velký prostor, vzdušnost a spoustu úložného místa. Z materiálů jsem použili-vysoký bílý akrylátový lesk, keramickou pracovní desku značky Dekton. Keramická deska se v pohledové části vyrobila se soklem, který se nalepil pod pracovní desku a tím vytvořil dojem masivní pracovní desky která pokračuje pod okno. Pracovní deska i deska parapetová se vyrobila v jedné rovinně i ze stejného materiálu bez přechodu.

Spotřebiče značky Electrolux  a AEG , které vynikají kvalitním zpracováním, hezkým a nadčasovým designem a množstvím užitečných funkcí, které Vám zpříjemní užívání kuch. linky.

Kuchyňská linka bílá lesk – Pro zachování hladkého designu se většina skříní vyrobila s otevíráním na dotek a jen linie pod pracovní deskou se použila zafrézovaná úchytka v im. nerezu.Ve stejném designu nerezu jsou i spotřebiče, dřez značky Blanco pod úrovní pracovní desky, roletka, sokl. Obklad je zvolen z bílého kaleného skla.

 

Spotřebiče značky AEG– parní trouba, kompaktní trouba s mikrovlnnou funkcí, kávovar, ohřevná zásuvka, celo- lednice, celo-mraznička, digestoř a varná deska. Pod dřezem je vmontovaná jednotka na filtraci vody.

Kuchyňská linka na míru bílá lesk

U nás na studiu třebas při kafíčku spolu projdeme požadavky na Váš interiér. Projdeme vzorky materiálů EggerKronospanSenosan a další. Pochlubíme se naší prezentací vystavených vzorků kuchyní, obýváku a vestavěné skříně. Na zadané rozměry se vytvoří v grafickém programu prezentace vytvořené sestavy nábytku a probereme další varianty. Každý zákazník je pro nás výzvou. Rádi tvoříme Vaše vysněné bydlení, nebo vyřešíme nábytek pro dostatek prostoru uložení věcí, oblečení, či krásnou obývací stěnu pro Vaše pohodlí.
Home Interier Design s.r.o.

není jen interiérové studio. Jsme výrobci nábytku, kteří se přiklánějí k Vašim požadavkům, potřebám a možným prostorům. Dodáme pár rad, doporučení, pomůžeme s výběrem dekorů, poradíme s vhodnými spotřebiči a díky obrázkům se vžít do budoucí realizace interiéru. Přistupujeme ke každému zákazníkovi, jako jednotlivci a věnujeme stejný čas každému jak je potřeba. Interiéry Brno v Home Interier Design– setkáte se s osobitým přístupem a užijete si plánování naplno. O to víc se Vám pak bude bydlet lépe.